Wordpress Kurulumu

'WordPress Kurulum & Entegrasyon' forumunda mehmet tarafından 3 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. DmApp Andorid Chat Uygulamamız Desteklerinizi Bekliyoruz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sohbet.dmapp
  1. mehmet

mehmet Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitesi:
    Öncelikle Wordpress kurulum dosyalarınızı ftp programına bağlanarak public_html klasörünün içerisine atın.

Dosyaları public_html klasörünün içerisine attıktan sonra birde cpanel girişi yaparak veritabanı oluşturmalısınız.

Veri tabanını oluşturduktan sonra kuruluma başlayabiliriz.

1. ADIM

Linkleri Görebilmek İçin Lütfen Kayıt Olun yada Giriş Yapın yazdığınızda kurulum sayfası gelecektir eğer kurulum dosyalarını harici bir klasörüe atmışsanız o dizini çağırmanız gerekiyor. Örneğin: public_html içerisinde wordpress klasörünün içerisine atmışsanız siteadi.com/wordpress , eğer public_html içerisine atmışsanız sadece site adını yazmanız yeterli olacaktır.

Konfigürasyon dosyası yarat butonuna tıklayarak kurulumuza başlayabiliriz.

2.ADIM

Bu adıma takılmadan Devam edebiliriz! butonuna tıklıyoruz.

Kuruluma başlamadan önce oluşturmuş olduğumuz veritabanı bilgilerimizi girerek Gönder butonuna tıklıyoruz.

4.ADIM

Şimdi kuruluma başlayabiliriz butonuna tıklayarak sonraki adıma geçebiliriz.

5.ADIM

Blog başlığını ve email adresinizi belirledikten sonra WordPress'i Kur a tıklıyoruz ve son adıma geçiyoruz.

Son ADIM

Kurulum tamamlandı, bu alanda belirtilen k.adı ve şifreyi not alın. Yönetim panelinize giriş için bu bilgileri kullanacaksınız.

Linkleri Görebilmek İçin Lütfen Kayıt Olun yada Giriş Yapın şeklinde yönetim panelinize giriş yapabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş